Кому показано використання SinuSalt?
SinuSalt показаний всім людям, які страждають від будь-якого виду синуситу або риніту, включаючи інфекційні та алергічні причини, які викликають надлишкову продукцію слизу і / або закладеність носа.
При інтраназальному введенні ліків. Бажано промити носові ходи перед застосуванням будь-яких ліків, щоб  видалити слизові виділення, і таким чином, досягти більшої ефективності.
Після проведення ендоназальних хірургічних операцій. Іригаційна терапія важлива для профілактики утворення спайок в післяопераційному періоді.
У сильно забруднених і запилених приміщеннях може розвиватися запалення слизової оболонки носа і порушуватися мукоциліарний кліренс, який грає ключову роль в очищенні слизової носа. Іригаційна терапія у вигляді носового душа рекомендується в даній ситуації для промивання носа від забруднень,  на слизовій оболонці, і для відновлення мукоциліарного кліренсу. Численні дослідження підтверджують, що іригаційна терапія, яка рекомендована Європейським товариством ЛОР-захворювань, є першою лінією в лікуванні хронічного синуситу.
Яка різниця між готовим сольовим розчином у флаконі з тиском і флаконом SinuSalt?
SinuSalt очищає всю слизову оболонку носа і додаткові пазухи носа. Іригаційна терапія або носової душ проводиться з великою кількістю рідини (250-500 мл), що забезпечує ефект механічного очищення. Навпаки, аерозолі розпилюють невелика кількість фізіологічного розчину, який зволожує ніс, але не досягає очищає ефекту від зрошення.
Чи можна використовувати SinuSalt в сезон алергії?
SinuSalt рекомендується для використання при перших ознаках алергічного риніту. Носовий душ допомагає полегшити перебіг алергічного риніту, не використовуючи при цьому лікарські засоби. Більш того, його використання в весняно-літню пору року сприяє видаленню пилку з слизової оболонки носа і зменшити запалення на тлі алергії.
Скільки разів на день можна використовувати SinuSalt?
SinuSalt не є лікарським препаратом, і його використання не має обмеження за часом.
Під час сезону алергії на пилок використовувати SinuSalt можна вранці, вдень, ввечері і перед використанням назальних лікарських препаратів, щоб підвищити їх ефективність.
При простудних захворюваннях і закладеності носа рекомендується використовувати SinuSalt 2 або 3 рази на день (вранці, вдень і ввечері) для видалення надлишку слизу, що накопичився.
У разі хронічних захворювань, таких як синусит, рекомендується використовувати SinuSalt один раз в день (вранці або ввечері).
Якщо ви використовуєте SinuSalt як гігієну носа, рекомендується використовувати його один раз в день, вранці або перед сном.
Чи можна використовувати тільки воду для приготування назального розчину для носового душа?
Ні, не рекомендується використовувати для промивання носа тільки воду. Слизова оболонка носа, на відміну від слизової оболонки порожнини рота, надзвичайно чутлива до концентрації солі. Промивання носа тільки водою є болючим і викликає ушкодження слизової оболонки носа, впливаючи на функцію війок слизової оболонки носа і, отже, на її здатність до самоочищення (мукоциліарний кліренс).
Чи можна використовувати кухонну сіль замість SinuSalt?
Не рекомендується використовувати кухонну сіль (їдальня / кухонний / кухонна сіль). Вона містить агенти (ферроцианид, кремнезем і ін.) І багато інших добавки (йод, фтор), які подразнюють чутливу слизову оболонку носа. На відміну від SinuSal, кухонна сіль не виробляє іригаційну рідину для нейтралізації надлишку хлору. Вона також не містить іонів (Ca, K) в концентраціях, присутніх на слизовій оболонці. Ці іони мають вирішальне значення для правильного функціонування війок епітелію. Крім того, ксиліт, що міститься в SinuSalt, надзвичайно гігроскопічний і надає зволожуючу дію на слизову оболонку, роблячи зрошення більш приємним і запобігаючи сухість слизової оболонки носа.
Наскільки безпечним є використання SinuSalt?
Промивання носа надзвичайно безпечно. Єдина запобіжний захід - уникати нахилу голови убік або назад під час зрошення, оскільки це може збільшити ризик отиту через потрапляння слизових виділень в середнє вухо. При використанні SinuSalt цього легко уникнути бо промивання виконується у вертикальному положенні голови з нахилом вперед. Крім того, в цьому положенні рідина легко виводиться через протилежну ніздрю, що не дозволяє їй проникнути в горло. Щоб уникнути забруднення один і та ж система не повинна використовуватися декількома людьми.
Застереження
Не застосовуйте додаткового зусилля, якщо ви відчуваєте сильну закладеність носа.
Гострий середній отит і інші види отиту можуть бути протипоказанням для проведення іригаційної терапії. Проконсультуйтеся з вашим лікарем.
Для кожного зрошення необхідно приготувати свіжий розчин SinuSal безпосередньо перед використанням, оскільки він не містить консервантів.
Важливо відрегулювати температуру води, щоб забезпечити комфортне зрошення.
Якщо у вас водопровідна вода низької якості (НЕ питна вода, надлишок хлору, осад і т. Д.), Використовуйте дистильовану воду або питну воду в пляшках.
0